קורס ACLS | קורס BLS | קורס PALS | קורס החייאה 

חברת "אלישע-הדרכות רפואה" מתמחה בהדרכות לאוכלוסיות הרפואיות ופרא-רפואיות כגון : רופאים, אחיות, מטפלים ברפואה משלימה, סייעות לרופאי שיניים ושינניות. כמו כן חברתנו מבצעת רענונים בהחייאה בסיסית ומתקדמת בבתי חולים ייעודי לצוותי טיפול נמרץ וטראומה.


​חברתנו היינה ספק מורשה בקופות החולים "מכבי" ו"כללית" וכן מרפאות בת של כללית : "כללית אסתטיקה", "כללית סמייל" ו"כללית רפואה משלימה".

חברת "אלישע-הדרכות רפואה" מכשירה מדי שנה כ-2,000 אנשי צוות רפואי, לרבות רופאים ואחיות.

חברת "אלישע-הדרכות רפואה" הנה החברה היחידה בישראל שמייעדת רופאים בעלי הכשרה הדרכתית להדרכות מתקדמות אלה.  הרופאים בחברה הנם בוגרי קורס מדריכים של ארגון הלב האמריקאי AHA -  American heart association

צוות ההדרכה בעל ניסיון רב בהדרכת צוותים רפואיים והתנסויות בטיפול בחולים הן במסגרת עבודתם בבתי חולים והן ביחידות הטיפול הנמרץ והטראומה.

חברת "אלישע - הדרכות רפואה" מאמינה כי על מנת למצות את המקסימום פוטנציאל של צוות רפואי, אין די בשמירה על מקצועיות ודיוק, אלא יש לעבוד בעבודת צוות ולשמור על סדר פעולות ותקשורת מתמידה עם הצוות המטפל. נושא זה אינו עניין של מה בכך ואף עלול לעלות בחיי אדם. חברתנו פיתחה טכניקות המיועדות למטרה זו מבוססות על טכניקות צבאיות מתקדמות.

 

מרכז ההדרכה והסימולציה שלנו ממוקם בתל אביב (ליד מרכז עזריאלי) וכולל חדר סימולציה מצולם ומוקלט במצלמות HD למשוב וידאו אפקטיבי.

התרגול מתבצע על בובות החייאה מתקדמות (מגה קוד)

מרכז ההדרכה והסימולציה שלנו מוכר כתחנת בת (TRAINING SITE) של בית החולים תל השומר  - מ.ס.ר 

חברתנו מאושרת ע"י משרד הבריאות להכשרת חובשי רפואת חירום - נהגי אמבולנס- אישור משרד הבריאות
mser_edited.jpg
 בין לקוחותינו בתחום הרפואי  
פאלאס.png
logo_0001_מכון מור.jpg
unnamed.jpg
הורדה.jfif
20logo_Schneider.jpg
ikduw196__w643h641q95.jpg
Edited Image 2016-11-03 13-03-08

Your details were sent successfully!

מרכז סימולציה.png